شال و روسری را براساس رنگ پوست تان انتخاب کنید

هر روز که به کوچه و خیابان سر می زنید خانم ها را با روسری و مقنعه مشکی و یا سرمه ای می بینید. روسری نیز درست مانند رنگ موی شما می تواند باعث ایجاد نشاط و شادابی و همچنین باعث زیبایی هر چه بیشتر شما شود. سعی کنید امسال را با رنگ های شادتر آغاز کنید، روسری را براساس رنگ پوست تان انتخاب کنید عنوان مقاله است که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود.


مشخصات رنگ پوست خود را پیدا کنید

ته رنگ پوست تان را تشخیص دهید. قطعا از رنگ های متناسب با ته رنگ پوست تان دل نخواهید کند. با اینکه تفاوت رنگ زیادی بین پوست های مختلف وجود دارد، فقط دو ته رنگ پوست وجود دارد: گرم و سرد. پوست گرم رنگ نارنجی یا زرد دارد، در حالیکه پوست سرد رنگ آبی یا صورتی دارد. دو روش برای تشخیص اینکه شما جزو کدام دسته هستید وجود دارد:

به رنگ های مچ دست یا کف دست تان نگاه کنید. افرادی که ته رنگ پوست گرم دارند رگ هایشان به رنگ سبز دیده می شود، در حالیکه افرادی که ته رنگ پوست سرد دارند، رگ های دست شان آبی یا بنفش است.


انتخاب شال و روسری مناسب برای پوست روشن

اگر پوست صورت شما روشن است، بهتر است از رنگ های تیره تر استفاده کنید. رنگ هایی که برای پوست صورت شما مناسب است: نارنجی، قهوه ای، قرمز و یشمی بهترین رنگ هایی است که می توانید انتخاب کنید و هرگز از رنگ های روشنی مانند: سفید، زرد روشن و کرم استفاده نکنید.

در فصل پاییز و زمستان تطبیق رنگ لباس هایتان با رنگ های پاییزی، باعث زیباتر شدن شما می شود. اگر لباس های شلوغ و رنگی را می پسندید، با پوشیدن یک بافت رنگ روشن همراه شلوار جین، و شال و روسری به یکی از رنگ های پاییزی ست خود را تکمیل کنید.

با انتخاب طرحی دلپذیر و رمانتیک می توانید به استایل خود جذابیت ببخشید. طرح های کوچک برای شال و روسری تقریبا با همه چیز ست می شوند و انتخابشان آسان تر است.


انتخاب شال و روسری مناسب برای پوست تیره

اگر پوست صورت شما تیره است. پیشنهاد ما هرگز رنگ های تیره ای مانند قهوه ای، بنفش تیره و … نخواهد بود. در عوض از رنگ های روشن استفاده کنید. بهترین انتخاب برای شما روسری های سفید و لیمویی استفاده کنید. صورتی روشن، آبی روشن، رنگ های پاستلی و بسیاری از توناژهای رنگ سبز برای پوست شما مناسب خواهند بود. اگر باید رنگ های تیره را انتخاب کنید سعی کنید شال و روسری تیره رنگ شما طرح هایی با رنگ های روشن دارا باشند. از خرید شال و روسری با توناژ زرد دوری کنید، اینو رنگ ها صورت شما را بی روح و خسته نشان خواهند داد.