گن لاغری ساعت شنی چیست؟

امروزه با پیشرفت علم پزشکی و بالا رفتن آمار چاقی و اضافه وزن در کشور هر روز مدل های جدید گن لاغری مشاهده می شود که هر کدام ویژگی خاص دارند. جدیدترین مدلی ک اخیرا مشاهده شده گن لاغری ساعت شنی است.


معرفی اجمالی گن ساعت شنی

گن ساعت شنی ساخته شده از الیاف ۱۰۰% لاتکس طبیعی دارای قابلیت چربي سوزي جهت استفاده در هنگام ورزش کردن ، پیاده روی و انجام کارهای روزمره بوده و به راحتی زیر لباس به عنوان گن مورد استفاده است. گن ساعت شنی دارای ردیف های هوک جهت تنظیم و جمع کردن بیشتر می باشد. داخل گن از فنرهاي مخصوص استفاده شده كه باعث ميشود گن در بدنتان به هيچ عنوان لول نشود و به سمت بالا جمع نشود و بدن حالت راست قامتی خود را حفظ کند، همین نکته در زیبایی اندام بسیار مهم است.

آیا می دانید که همه هنرپيشه هاي هاليودي لاغر و خوش اندام نيستند.آنها براي خوش استايل بودن از گن هوگ دار ساعت شني استفاده مي كنند.پس شما هم مي توانيد با استفاده از گن ساعت شني خوش استايل شويد.

آب شدن و از بین رفتن چربی در ناحیه شكمی در نتیجه استفاده مداوم است یعنی فرد هر روز از صبح تا شب باید این گن لاغری را بپوشد و با آن به کارهای روزانه خود بپردازد , تنها استفاده مداوم است که باعث لاغری و کاهش چربی های اطراف شکم و پهلو خواهد شد .

این گن براي سفت كردن ماهيچه هاي كمر و شكم و سوزاندن چربي هاي شكم و پهلو می باشد و به عنوان تنها گني بوده كه تمام چربي هاي پشت كتف و بالاي سوتين را در بر ميگيرد و چربي سوزي ميكند.

با پوشيدن اين گن مي توانید به اندام خودتان شكل ساعت شني بدهید و از بدو پوشيدن دو سايز كوچكتر از سايز فعلتان شوید و با پوشيدن 5 تا 6 ساعت در روز به مدت يك تا دو ماه کمرتان را باريك و شكمتان را براي هميشه تخت كنيد.

فروشگاه الکترونیک ایفه


موارد قابل استفاده گن ساعت شنی

موارد قابل استفاده این گن در باشگاه، مهماني، منزل بعد از زايمان، عمل هاي جراحي زيبايي ليپوماتيك پيكر تراشي و كساني كه كمر درد دارن و مجبورند از كمر بندهاي طبي استفاده كنند.


شستن گن لاغری مدل ساعت شنی

نظافت و شستشوی گن ساعت شنی هم بسیار ساده است. شما می توانید از درصد 50-50 آب و الكل و اسپری كردن آن بر قسمت درونی شكم بند آن را تمیز کنید و سپس آن را در فضای سر باز پهن كنید تا خشك شود. هرگز آن را نچلانید و برای نرم تر شدن آن پس از آنكه خشك شد از كرم های مخصوص بچه برای نرم تر شدن استفاده کنید.


راهنمای انتخاب سایز:

مدیوم (M): 72-79 cm

لارج (L): 78-85 cm

ایکس لارج (XL): 84-91 cm

دو ایکس لارج (۲xL) : 90-97 cm


راحتی در استفاده از گن لاغری ساعت شنی قزن دار:

گن ساعت شنی لاتكس را می توان به سادگی پوشید و از تن درآورد, اگر شما میخواهد ساعات زیادی از شكم بند استفاده كنید, پس از آن درآوردن آن به هیچ عنوان مشكل نخواهد بود. همینطور شكم بندهای ساعت شنی در طرح ها و رنگ های گوناگون تولید و عرضه شده اند و اگر قصد دارید موقع ورزش از آنها استفاده كنید از جنس لاتكس آن بهره ببرید كه انعطاف پذیری زیادی دارد و بسیار راحت می باشد.