گن لاغری و مکانیزم اثر آن بر چربی ها

امروزه چاقی و اضافه وزن به معضل بزرگی در کشور ما تبدیل شده است تمایل به داشتن اندام متناسب از یک سو و مشکلات طبی حاصل از چاقی از طرف دیگر باعث شده است که بسیاری از مردم به دنبال راه‌هایی سریع و آسان برای رسیدن به وزن و سایز ایده آل خود باشند.


گن لاغری و مکانیزم اثر آن بر چربی ها

امروزه چاقی و اضافه وزن به معضل بزرگی در کشور ما تبدیل شده است تمایل به داشتن اندام متناسب از یک سو و مشکلات طبی حاصل از چاقی از طرف دیگر باعث شده است که بسیاری از مردم به دنبال راه‌هایی سریع و آسان برای رسیدن به وزن و سایز ایده آل خود باشند. در همین رابطه به ویژه در سال‌های اخیر شاهد آن هستیم که وسایل ورزشی، ماساژورها و لباس‌های ویژه‌ای از طرف کارخانه‌های مخلتف عرضه می‌شود که هریک مدعی اثر بخش بودن محصول خود هستنند و به ویژه با تبلیغات زیاد رسانه‌ای توانسته‌اند افراد زیادی را به خریدن این محصولات ترغیب کنند. یکی از محصولاتی که طی سال‌های اخیر عرضه شده کمربندها و گن‌های لاغری است.

واقعیت این است که جنس به کار رفته به ویژه در قسمت‌های داخلی این گن‌ها طوری طراحی شده است که باعث نگهداری حرارت شده و در ضمن مانع از تبخیر تعریق حاصل در ناحیه می‌شود. این دو عامل باعث می‌شود گرمای قابل‌توجهی در ناحیه ایجاد شده و در نتیجه، آب میان بافتی در همان ناحیه کاهش پیدا کرده و فرد بعد از اتمام کار، احساس نرم شدن و کاهش حجم در نواحی مذکور می‌کند.

خرید گن لاغری هم البته باید با دقت انجام شود و حتما با ظرافت زیاد و دقت بالا روی اندام فرد باید توجه داشت که چه نوع گن لاغری مناسب است, ممکن است گن لاغری شکمی گزینه مناسبی یاشد و یا گن لاغری پادار برای فرد بهترین انتخاب باشد ...باید حتما دقت کرد به این مساله.